خدمات ما

تولید آب آشامیدنی و معدنی

که علاوه بر تولید کارمزدی، محصولات خود را با برند دریاچه گهر به بازار عرضه کرده و در حال گسترش سهم خود از بازار آب آشامیدنی می باشد.

تولید ملزومات بسته بندی پلیمری مانند پریفرم و درب

با استفاده از پیشرفته ترین دستگاهها و ماشین آلات با دارا بودن خط تولید درب (3 دستگاه  NETSTALبا ظرفیت 37000 درب در ساعت )  ، خط تولید  پریفرم (5 دستگاه NETSTAL با ظرفیت 23000 پریفرم در ساعت ) با فرایند تزریق پلاستیک را در بالاترین کیفیت ممکن تولید نموده و در اختیار صنعتگران قرار می دهد.

طراحی و ساخت انواع قالب های قطعات پلاستیک

واحد قالب سازی شرکت صنایع غذایی دریاچه گهر لرستان، متخصص در طراحی، ساخت و تعمیر انواع قالب های قطعات پلاستیک، با بهره گیری و استفاده از مدرن ترین ماشین آلات و مجموعه نرم افزارهای طراحی کمک می کند ایده ها و طرح های تجاری خود را به بهترین وجه ممکن به واقعیت تبدیل کنید. ساخت و تعمیر انواع قالب های بادی، پت و تزریق تخصص اصلی این واحد است.

با اتمام فرآیند طراحی در واحد R&D، فرآیند ساخت در واحد قالب سازی ادامه پیدا می کند. در فرآیند طراحی و ساخت، واحدهای R&D و قالب سازی، جهت دستیابی به بهترین نتیجه، جلسات متعددی را تشکیل می دهند و به تبادل نظر و بررسی فنی پروژه می پردازند. معمولاً این جلسات با بررسی فنی نقشه محصول، فرآیند ساخت، مواد و تجهیزات مورد نیاز همراه است. بطور کلی فرآیند کار در واحد قالب سازی به ترتیب زیر است:

  دریافت طرح از واحد R&D  –  بررسی فنی طرح – اخذ تاییدیه ساخت قالب –  بررسی و تهیه مواد و تجهیزات مورد نیاز – ساخت قالب