تودیع مدیرعامل سابق و معارفه سرپرست جدید تودیع مدیرعامل سابق و معارفه سرپرست جدید
تاریخ ثبت : ۱۷:۱۰:۰۷ | سه شنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۹

با اتمام دوره مدیریت آقای دکتر حسن خلخالی در شرکت صنایع غذایی دریاچه گهر لرستان و با تصمیم اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکت های بانک ملی و گروه ملی صنعتی فولاد ایران جناب آقای مالک خلیلی به عنوان سرپرست شرکت صنایع غذایی دریاچه گهر لرستان معرفي گردیدند.
اين مراسم با حضور معاون امور شركت ها و مجامع  گروه ملی فولاد آقای دکتر نعمتی نژاد و كليه مديران شركت در محل شركت برگزار گرديد.
در این مراسم آقای دکتر خلخالی به بیان تاریخچه ای از اقدامات انجام شده در دوره مدیریت خویش پرداخته و چالش ها و موانع موجود در جهت افزایش تولید شرکت و  همزمانی آن با تحريم‌هاي ظالمانه غرب بود را برشمردند و برای آقای خلیلی نیز آرزوی توفیق نمودند.
در ادامه معاون امور شرکتهای گروه ملی فولاد ضمن تقدیر و تشکر از آقای دکتر خلخالی به جهت اقدامات انجام گرفته در دوران مدیریت ایشان برای آقای مهندس خلیلی نیز آرزوی موفقیت نمودند.
آقای خلیلی نیز ضمن تشکر از معاون محترم سرمایه گذاری و امور شرکتهای بانک ملی  جناب آقای دکتر شریفی و همچنین تشکر از مدیر عامل محترم گروه ملی صنعتی فولاد جناب آقای دکتر یوسفی به جهت حسن اعتمادشان فرمودند: برای عبور از موانع موجود و با عنایت به انباشت مشکلات و در سال جهش تولید نیازمند همراهی و مساعدت تشکیلات بالادستی و تلاش مضاعف همه مدیران، کارکنان و کارگران معظم شرکت می باشیم تا با برنامه ریزی دقیق بتوانیم از مشکلات عبور نموده و سهم اندکی در تولید و اشتغال پایدار داشته باشیم. ضمنا ایشان از خاطراتشان از دورود و مردمانش در طول سالهای جنگ تحمیلی یاد کردند و ابراز داشتند با وجود مردم فهیم و پر تلاش این خطه انشاالله از این بحران عبور خواهیم کرد.

 

جلسه در ادامه با اعطای حکم آقای مالک خلیلی و ذکر صلوات خاتمه یافت.


آرشیو خبر


ارتباط با ما

جهت ارایه انتقاد، پیشنهاد و نقطه نظرات خود از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا پیام خود را وارد کنید

عضویت در خبرنامه

با ثبت پست الکترونیکی خود عضو خبرنامه شوید.