اعلام آمادگی در تولید انواع پریفرم و درب بطری اعلام آمادگی در تولید انواع پریفرم و درب بطری

 

 

شرکت صنایع غذایی دریاچه گهر لرستان در سال 1385 و با بهره مندی از ماشین آلات پیشرفته و تمام اتوماتیک از کمپانی معظم NETSTAL ساخت کشور سوئیس در مساحتی بالغ بر 150 هکتار در استان لرستان به عنوان یکی از بزرگترین کارخانه های تولید آب بسته بندی و پریفرم در حال فعالیت می باشد.

این مجموعه از معدود شرکتهایی است که در زمینه تولید آب بسته بندی چرخه کامل پریفرم و درب مورد نیاز خود را با تکیه بر توانمندی کارکنان ماهر و با تجربه و تکنولوژی به روز تولید می کند.

نوآوری و توسعه پایدار محصولات، مشتری مداری و تمرکز بر کیفیت بالا جزء ارزش های اصلی این کارخانه می باشد که به منظور تضمین تداوم کیفیت حداکثری و توسعه محصولات و خدمات ارائه شده، تمامی فرآیندهای شرکت از قوانین استانداردهای داخلی، ISO 9001 و ISO 22000 تبعیت می نماید.

از آنجاییکه این شرکت با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته یکی از تولیدکنندگان موفق و پیشرو در زمینه تولید انواع پریفرم مات، شفاف و رنگی و انواع درب در اوزان و دهانه های مختلف می باشد لذا با تکیه بر توانمندی خود و با استفاده از تجربیات چندین ساله در  این زمینه ، آماده ارائه خدمات در زمینه تولید انواع پریفرم و درب مورد نیاز خریداران گرامی می باشد.

 

                                                                                         به امید همکاری موفق و مستمر

                                                                                    شرکت صنایع غذایی دریاچه گهر لرستان

 

 

 

 


ارتباط با ما

جهت ارایه انتقاد، پیشنهاد و نقطه نظرات خود از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا پیام خود را وارد کنید

عضویت در خبرنامه

با ثبت پست الکترونیکی خود عضو خبرنامه شوید.